Waldemar Sjölander akvarell
Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Oaxaca, signerad Waldemar Sjölander och daterad 1950, akvarell, ca 65x50 cm,
Läs mer
Oramad
471993
2017-07-03