Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Landskap vid sjö med figur och hund, signerad Törnå, olja på duk, ca 46x76 cm
471995
2017-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här