Roland Svensson färglitografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isvinter - Storskärgården", signerad roland S, 1/110, färglitografi, bildmått ca 44x40 cm,
Läs mer
Hanteringsveck
472013
2017-08-07