Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isvinter - Storskärgården", signerad roland S, 1/110, färglitografi, bildmått ca 44x40 cm,

Läs mer

Hanteringsveck

472013

2017-08-07