Roland Svensson Ramsmora Möja

Roland Svensson Ramsmora Möja
Roland Svensson Ramsmora Möja

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ramsmora - Möja", signerad roland S, 36/360, färglitografi, bildmått ca 24,5x41 cm,

Läs mer

472019

2017-08-07