Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll Gillöga", signerad roland S, 118/275, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm,

Läs mer

472023

2017-08-07