Roland Svensson Gillöga
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll Gillöga", signerad roland S, 118/275, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm,
Läs mer
472023
2017-08-07