Roland Svensson Sommarafton

Roland Svensson Sommarafton
Roland Svensson Sommarafton

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton", signerad roland S, 353/360, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm,

Läs mer

472025

2017-08-07