Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
DOLK, 1900-talets början, klinga med graverad dekor, träfäste med mässingsnitar, längd 39 cm
Proveniens Rashammar
472026
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här