Dolk

Dolk
Dolk
Dolk
Dolk
Dolk
Dolk
Dolk
Dolk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

DOLK, 1900-talets början, klinga med graverad dekor, träfäste med mässingsnitar, längd 39 cm
Proveniens Rashammar

472026

2017-09-24