Roland Svensson Frisk bris

Roland Svensson Frisk bris
Roland Svensson Frisk bris

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Frisk bris", signerad roland S, 7/300, färglitografi, bildmått ca 35x42 cm,

Läs mer

472029

2017-08-07