Roland Svensson Frisk bris
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Frisk bris", signerad roland S, 7/300, färglitografi, bildmått ca 35x42 cm,
Läs mer
472029
2017-08-07