Roland Svensson Lilla Nassa
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lilla Nassa Storskäret", signerad roland S, 105/110, färglitografi, bildmått ca 27x43 cm,
Läs mer
Med dedikation
472031
2017-08-07