Roland Svensson Lilla Nassa

Roland Svensson Lilla Nassa
Roland Svensson Lilla Nassa

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lilla Nassa Storskäret", signerad roland S, 105/110, färglitografi, bildmått ca 27x43 cm,

Läs mer

Med dedikation

472031

2017-08-07