Roland Svensson Löka

Roland Svensson Löka
Roland Svensson Löka
Roland Svensson Löka
Roland Svensson Löka

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Löka", signerad och daterad roland S -43, färglitografi, bildmått ca 14x34 cm,

Läs mer

472032

2017-08-07