Roland Svensson Löka
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Löka", signerad och daterad roland S -43, färglitografi, bildmått ca 14x34 cm,
Läs mer
472032
2017-08-07