Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt Gillöga", signerad roland S, 308/360, färglitografi, bildmått ca 33x52 cm,

Läs mer

472038

2017-08-07