Roland Svensson Utskärshamn

Roland Svensson Utskärshamn
Roland Svensson Utskärshamn

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad roland S, 65/285, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm,

Läs mer

472044

2017-08-07