André Lanskoy färglitografi Internationell grafik

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRÉ LANSKOY (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy -49, numrerad 4/25, färglitografi, bladmått ca 45x55,5 cm, oramad

Hanteringsveck, kantskador

472060

2017-07-01