Roland Svensson Sommarnatt

Roland Svensson Sommarnatt
Roland Svensson Sommarnatt
Roland Svensson Sommarnatt
Roland Svensson Sommarnatt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad och daterad roland S Jan -54, litografi, bildmått ca 23x34 cm,

Läs mer

472062

2017-08-07