Adja Yynkers Internationell grafik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ADJA YUNKERS (Lettland/Amerika, 1900-1983): "The Shoemaker" 1942, otydligt signerad och numrerad, färgträsnitt på japanpapper, 35x22 cm, oramad

472070

2017-07-01