Roland Svensson Skärgård
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isbunden skärgård", signerade roland S, 32/200, litografi, bildmått ca 20x36 cm,
Läs mer
472072
2017-08-07