Roland Svensson Skärgård

Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isbunden skärgård", signerade roland S, 32/200, litografi, bildmått ca 20x36 cm,

Läs mer

472072

2017-08-07