Gianni Bertini Internationell grafik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIANNI BERTINI (Italien, 1922-2010): Komposition i rött, signerade och daterad 53, E.a, ca 27x21 cm, oramad

472073

2017-07-01