Tv Loewe
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOEWE, "Modus L32", tv-apparat, Tyskland, 2000-tal, artikelnr 66446 A 77, serienr 070 46, höjd ca 100, bredd 84, fotens djup 50 cm, fjärrkontroll finns att avhämta vid Utlämningen
Ej funktionstestad, elsladd saknas, fotplatta med slitage, bordssockel medföljer
472079
2017-07-03