Greta Gerell

Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Utsikt från Gamla stan mot Västerbron, signerad och daterad Gerell -55, olja på duk, 37x54 cm

Revor/dukskador

472081

2017-07-01