Ljusstakar Jacob Lemon

Ljusstakar Jacob Lemon
Ljusstakar Jacob Lemon
Ljusstakar Jacob Lemon
Ljusstakar Jacob Lemon
Ljusstakar Jacob Lemon
Ljusstakar Jacob Lemon
Ljusstakar Jacob Lemon
Ljusstakar Jacob Lemon
Ljusstakar Jacob Lemon
Ljusstakar Jacob Lemon

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, fyrstämplade, Jacob Lemon (1782-1810/17), dekor av pärlbård, höjd ca 13 cm

Zustandsbeschreibung

En ljusstake med lagningar

472087

2017-07-01