Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, fyrstämplade, Jacob Lemon (1782-1810/17), dekor av pärlbård, höjd ca 13 cm
Zustandsbeschreibung
En ljusstake med lagningar
472087
2017-07-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner