Omega Seamaster herrarmbandsur
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, s.k. "Transformed Ranchero", stål, ca 1960, manuellt uppdrag, plexiglas, refnr. CK 2990 1, boettnr. 2990 1, serienr. 17319645, cal. 267, diameter 36 mm
Går ej (drivfjäder av), SAV garanterar ej för funktionen, skadad urtavla, bruksslitage, glas med repor
472093
2017-07-02