Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, omkring 1800, sengsutaviansk, bronserad, skuren dekor och pastellage, infällda reliefer i bronserad gips, ca 140x63 cm
Delvis senare glas, pastellageskador, en gips med lagning
472105
2017-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här