Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE ALECHINSKY (Belgien, född 1927): Remarques - Bonjour! Birgitte Bardot, signerad och numrerad Alechinsky 41/75, färglitografi, bladmått 50x36 cm, oramad
Gulnat
472106
2017-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här