Pierre Alechinsky Internationell grafik

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY (Belgien, född 1927): Remarques - Bonjour! Birgitte Bardot, signerad och numrerad Alechinsky 41/75, färglitografi, bladmått 50x36 cm, oramad

Gulnat

472106

2017-07-01