Massimo Campigli litografi Internationell grafik

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MASSIMO CAMPIGLI (1895-1971): ´´Le bagnanti´´, färglitografi, signerad och daterad Campigli 55, 18/175, bladmått 50x65 cm, oramad

Gulnader efter tejp i överkant

472107

2017-07-01