Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MASSIMO CAMPIGLI (1895-1971): ´´Le bagnanti´´, färglitografi, signerad och daterad Campigli 55, 18/175, bladmått 50x65 cm, oramad
Gulnader efter tejp i överkant
472107
2017-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här