Roland Svensson Möja

Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Möja Vinter", signerade roland S, 166/200, färglitografier, bladmått ca 31x19 resp 31x22 cm,

Läs mer

472108

2017-08-07