Roland Svensson Möja
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Möja Vinter", signerade roland S, 166/200, färglitografier, bladmått ca 31x19 resp 31x22 cm,
Läs mer
472108
2017-08-07