Roland Svensson Långvik

Roland Svensson Långvik
Roland Svensson Långvik

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Långvik", signerad roland S, 14/20, färglitografi, bildmått ca 21x28 cm,

Läs mer

472109

2017-08-07