Roland Svensson Långvik
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Långvik", signerad roland S, 14/20, färglitografi, bildmått ca 21x28 cm,
Läs mer
472109
2017-08-07