Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAREL APPEL (Holland, 1921-2006): "Rencontre", signerad och daterad Appel-62, 116/125, färglitografi, ca 65x50 cm
Oramad, hanteringsveck, gulnader
472111
2017-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här