Karel Appel litografi Internationell grafik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAREL APPEL (Holland, 1921-2006): "Rencontre", signerad och daterad Appel-62, 116/125, färglitografi, ca 65x50 cm

Oramad, hanteringsveck, gulnader

472111

2017-07-01