Roland Svensson Melkobba

Roland Svensson Melkobba
Roland Svensson Melkobba

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Melkobba", signerad roland S, 47/200, färglitografi, bildmått ca 42x30 cm,

Läs mer

472112

2017-08-07