Max Walter Svanberg och Roland Kempe
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Surrealistisk figurkomposition, signerad och daterad Max Walters -66, 60/100, färgoffset, bladmått ca 70x50 cm,
ROLAND KEMPE (1907-1991): Kvinnohuset-Paris, signerade R.Kempe, 198/310, färglitogrfi, ca 35x45 cm, oramade
Svanberg med hörnveck
472116
2017-07-01