Roland Svensson Fullmastriggare
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Fullmastriggare, Tristan da Cunha, signerad roland S, 11/450/II, färglitografi, bildmått ca 41x60 cm,
Läs mer
472118
2017-08-07