Roland Svensson Fullmastriggare

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Fullmastriggare, Tristan da Cunha, signerad roland S, 11/450/II, färglitografi, bildmått ca 41x60 cm,

Läs mer

472118

2017-08-07