Roland Svensson Oktoberkväll

Roland Svensson Oktoberkväll
Roland Svensson Oktoberkväll

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll", signerad roland S, 38/350, färglitografi, bildmått ca 20x24 cm,

Läs mer

472120

2017-08-07