Roland Svensson Oktoberkväll
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll", signerad roland S, 38/350, färglitografi, bildmått ca 20x24 cm,
Läs mer
472120
2017-08-07