Stolar ett par Louis seize
2017-07-02
472122
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, Louis seize, provinsarbete, bemålade och förgyllda, sitthöjd ca 46 cm
Sprickor, lagningar, förstärkningar