Serge Poliakoff litografi Internationell grafik

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SERGE POLIAKOFF (1900-1969), "Composition Jaune, orange et verte", signerad Serge Poliakoff, EA (epreuve artiste), 1957, färglitografi, ca 40x55,5 cm

Oramad, gulnader i marginalen

472124

2017-07-01