Roland Svensson God vind

Roland Svensson God vind
Roland Svensson God vind

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerade Roland S., numrerad 254/275, färglitografi, ca 22,5x33 cm,

Läs mer

472134

2017-08-07