Roland Svensson God vind
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerade Roland S., numrerad 254/275, färglitografi, ca 22,5x33 cm,
Läs mer
472134
2017-08-07