Roland Svensson Skärgårdsbild

Roland Svensson Skärgårdsbild
Roland Svensson Skärgårdsbild

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad roland S, 154/350, färglitografi, bildmått ca 28x41 cm,

Läs mer

472135

2017-08-07