Roland Svensson Skärgårdsbild
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad roland S, 154/350, färglitografi, bildmått ca 28x41 cm,
Läs mer
472135
2017-08-07