Longines herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LONGINES, armbandsur, stål, ca 1945, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 23334 138, serienr. 7171958, cal. 12.68Z, läderarmband med spänne i stål (ej original), diameter 35,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, Skadad tavla samt visare, glas med repor, bruksslitage
472139
2017-07-02