Roland Svensson Kvällsvarden

Roland Svensson Kvällsvarden
Roland Svensson Kvällsvarden

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Kvällsvarden" signerad och daterad roland S -43, 1/10, färglitografi, bladmått 45x41 cm,

Läs mer

Gulnad

472141

2017-08-07