Folke Lind

Folke Lind
Folke Lind
Folke Lind
Folke Lind

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE LIND (född 1931): "Hyreshuset", olja på pannå, signerad och daterad 1967, Folke Lind, ca 60x50 cm

472143

2017-08-10