Roland Svensson Petrus sumpjolle

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Petrus sumpjolle", monogramsignerad i plåten RS, litografi, bildmått ca 38,5x49 cm,

Läs mer

472147

2017-08-07