Roland Svensson Landsortsfyr

Roland Svensson Landsortsfyr
Roland Svensson Landsortsfyr

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Landsortsfyr" signerad roland S, 283/310, färglitografi, ca 26x26 cm,

Läs mer

472148

2017-08-07