Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalle Anderssons bod Gillöga", monogramsignerad i plåten RS, litografi, bildmått ca 45x59 cm,

Läs mer

Roland Svenssons första litografi (1936)

472151

2017-08-07