Roland Svensson Gillöga
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalle Anderssons bod Gillöga", monogramsignerad i plåten RS, litografi, bildmått ca 45x59 cm,
Läs mer
Roland Svenssons första litografi (1936)
472151
2017-08-07