Roland Svensson Stockholm

Roland Svensson Stockholm
Roland Svensson Stockholm
Roland Svensson Stockholm
Roland Svensson Stockholm

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Mälartorget" (´´Riddarfjärden´´), signerad och daterad roland S -53, lito. 100 ex, litografi, ca 39x29 cm,

Läs mer

472152

2017-08-07