Roland Svensson Kuling

Roland Svensson Kuling
Roland Svensson Kuling

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kuling", signerad roland S, 13/260, färglitografi, ca 30x22,5 cm,

Läs mer

472154

2017-08-07