Roland Svensson - Sommardag
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardag", signerad roland S, 37/350, färglitografi, bildmått ca 32x26 cm,
Läs mer
472156
2017-08-07