Roland Svensson - Sommardag

Roland Svensson - Sommardag
Roland Svensson - Sommardag

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardag", signerad roland S, 37/350, färglitografi, bildmått ca 32x26 cm,

Läs mer

472156

2017-08-07