Roland Svensson Halssundet Gryt
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1928-2003): "Halssundet, Gryt." - motiv från Gryts skärgård, signerad roland S, 63/150, färglitografi, bildmått ca 22x41 cm,
Läs mer
472158
2017-08-07