Roland Svensson Halssundet Gryt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1928-2003): "Halssundet, Gryt." - motiv från Gryts skärgård, signerad roland S, 63/150, färglitografi, bildmått ca 22x41 cm,

Läs mer

472158

2017-08-07