Omega Seamaster 30 herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, Seamaster 30, ca 1962, manuellt uppdrag, plexiglas, refnr. ST 125.003, boettnr. 125.003-62, serienr. 18961906, cal. 269, perlonband (ej original), diameter 34,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, tavla med smärre slitage, bruksslitage och repor
472159
2017-07-03