Roland Svensson Till rors

Roland Svensson Till rors
Roland Svensson Till rors

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Till Rors", signerad roland S, 25/35, färglitografi, ca 42x28 cm,

Läs mer

472160

2017-08-07