Roland Svensson Eftersommar

Roland Svensson Eftersommar
Roland Svensson Eftersommar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Eftersommar" ("Augustidag"), signerad roland S, 14/20, färglitografi, bildmått ca 43x55 cm,

Läs mer

472161

2017-08-07