Roland Svensson Eftersommar
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Eftersommar" ("Augustidag"), signerad roland S, 14/20, färglitografi, bildmått ca 43x55 cm,
Läs mer
472161
2017-08-07