Roland Svensson Skötbåtarna

Roland Svensson Skötbåtarna
Roland Svensson Skötbåtarna

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Skötbåtarna går ut" signerad och numrerad roland S. 141/310, färglitografi, ca 22,5x37 cm,

Läs mer

472164

2017-08-07